Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ГОЛОВНЕ ПРО УІКЛЦ

Логотип Украино-Испано-Латиноамериканского центра

Україно-Іспанський Центр був створений у 2000 году на базі Національного Гірничого Університету і являється єдиним в регіоні университетським центром, що спеціалізується на викладанні іспанської мови і розповсюдженні культури іспаномовних країн.


Основні задачі центру:

  • Викладання іспанської мови та культури іспаномовних країн для всіх бажаючих;
  • Підготовка слухачів центру до здачі офіційних міжнародних екзаменів іспанської мови із наступним отриманням сертифікатів та дипломів Міністерства Освіти Іспанії;
  • Організація та проведення культурних та навчальних закладів, які сприятимуть зростанню зацікавленності щодо вивчення іспанської мови та культури іспаномовних країн;
  • Співпраця з Посольствами, університетами, організаціями та іншими закладами Іспании та країн Латинскої Америки у сфері науки та освіти;

Україно-Іспанський Центр надає можливість вивчення іспанської мови всім бажаючим. В Центрі відбувається постійний набір слухачів у мовні групи різного рівню мовної підготовки, від початкового до просунутого. На базі Центру працює розмовний клуб.

club_de_conversacion.png

За підтримки Посольства Іспанії в Україні, Центр приймає участь в організації циклів іспанського кіно і низки інших заходів, призначених для публіки, що зацікавленна у вивченнні іспанської мови та культури.

Центр тісно співпрацює із Асоціацією Іспаністів України в межах програм, націлених на розвиток української іспаністики.

В Центрі викладають висококваліфіковані спеціалісти, серед яких кандидати філологічних наук та магістри філології. Наші викладачі мають високу професійну підготовку та багаторічний досвід у викладанні іспанської мови, володіють сучасними методиками викладання іноземних мов і постійно підвищують свою кваліфікацію на дидактичних курсах, наукових конгресах та конференціях, що відбуваються в Україні, Іспанії та інших країнах.

Заняття в Центрі проводяться із використанням найновіших навчальних матеріалів іспанських видавництв (Edelsa, Edinumen, Difusión, SGEL).

logo.png

З 2002 року Україно-Іспанський Центр має офіційну акредитацію Інститута Сервантеса, що надає йому право на організацію та проведення міжнародних екзаменів іспанської мови як іноземної  (DELE) всіх рівнів, від А1 до С2.

В Центрі можна отримати інформацію щодо стипендій (Erasmus+), які пропонуються університетами Іспанії та іншими офіційними закладами іспаномовних країн.

Центр сприяє організації мовних стажувань в навчальних закладах Іспанії з метою надання слухачам Центру можливості вивчення іспанської мови та удосконалення власних комунікативних навичок у безпосередньому контакті з іспаномовною середою.

На головнуСервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт